MENU
www.sekacky-traktory.cz Kategorie
Kategorie

Robotické sekačky AL-KO

robotické sekačky AL-KO

Robotické sekačky pro perfektně střižený trávník vhodné pro zahrady až do 2 000 metrů čtverečních

Tiše, spolehlivě a šetrně pracují robotické sekačky Robolinho řady 500, 700, 1100, 3100 a 4100, zatímco si jejich majitel může užívat vzácného času s rodinou. Od roku 2018 navíc s možností připojení a ovládání robotické sekačky pomocí mobilního telefonu. Díky technologii dvojitého nože vzniká perfektní střih trávníku a posečená tráva plní funkci biologického hnojiva. Výhodou není jen automatické a spolehlivé sekání, robotické sekačky vynikají dynamickým designem a tichým chodem. Výsledkem je perfektní péče o trávník.

Filtrování
| 1|
| 1|

Užitečné tipy

Inteligentní péče o trávník Inteligentní péče o trávník Díky pravidelnému sekání je trávník vždy v optimální formě. O přirozené hnojení se stará technologie dvojitého nože. Díky ní se nasekaná tráva přímo v sekačce najemno rozemele a vyfouká zpět na trávník. Nemusíte ani odstraňovat posekanou trávu.. Návrat domů na stisknutí tlačítka Návrat domů na stisknutí tlačítka Sekání můžete kdykoli ukončit tlačítkem Home. Když tlačítko stisknete, robotická sekačka se automaticky vrátí na svou základnovou stanici. Neviditelná hranice Neviditelná hranice Vodič ohraničující prostor, který chcete sekat, položíte jen jednou. Tím spolehlivě zajistíte hranice pracovního prostoru. Samostatná práce Samostatná práce Díky přehlednému ovládacímu panelu je programování sekačky Robolinho hračkou. Jednoduše zadejte požadované časy, kdy má robotická sekačka jezdit, a hotovo. Šikovný profil Šikovný profil Silný sériový pohon – pogumovaná kolečka zabezpečují silnou trakci a dobrou přilnavost k půdě – stoupavost do 35 %. Nezávislá na počasí Nezávislá na počasí Zabudovaný senzor deště vám dá na vybranou: sekat za deště, nebo si udělat přestávku. Na správný rozměr Na správný rozměr Přestavení výšky sekání je možné jedním pohybem ruky – bez komplikací a rychle. Vyspělá technologie Vyspělá technologie

Nejdůležitějším prvkem sekačky Robolinho© a spínací centrálou pro plně automatický denní provoz je základní deska. Rozpozná tak například překážky, samostatně se jim vyhne a vrátí se vždy včas na základnovou stanici za účelem dobití.

Čisté řešení Čisté řešení Dvojitý systém mulčovacích nožů snižuje znečištění krytu, zajišťuje dokonalý vzhled posekaného trávníku a ušetří likvidaci posekané trávy. Funkční ovládání Funkční ovládání Přehledný a snadno ovladatelný displej vám usnadní nastavování a bude vás informovat o důležitých provozních stavech.

Proč právě robotická sekačka

Robolinho robotické sekačky sečou zcela automaticky plochu trávníku až do 2000 m².

Mají dynamický design a tichý provoz díky výkonnému Lithium-iontovému akumulátoru. Byla vyvinuta našimi odborníky z Německa a pečlivě vyrobena v Rakousku.Výhody výrobku

  • I Jedinečná technologie dvojitého nože pro přírodní hnojení
  • I Snadné ovládání pomocí elektronického displeje
  • I Šikovný profil zajišťuje stoupavost až do 35 %
  • I Integrovaná technologie sensorů pro maximální bezpečnost
  • I Schopnost optimálně načíst kompletně celý pozemek určený k posečení